Kokulu Taş


Toz şeklinde satılan hammadde olarak alçıyı andıran kokulu taş değişik kalıp malzemeleri ile bir çok figür, şekil veya nesne halini alabilmektedir. Tül, esans, renklendiriciler ile albeni kazandırılan ürün müşterilerimizin sıkça kullandığı hobi malzemeleri arasındadır. Silikon kalıplar ile güzel şekiller alan kokulu taş tozu ürünlerimiz arasında satışa sunulmaktadır. Kokulu taş tozu ve esanslar ile birleştirildiğinde ortaya çıkan mükemmel ürünler müşterilerimizin maharetli elleri ile süslenmekte başka kişilere sunulmaktadır. 

Kokulu taş tozunda kalite özellikle çıkacak ürün açısından çok önemlidir. Aşırı hızlı donmamalı, kalıplandıktan sonra donma esnasında pütürlenmemeli ve rahat bir homojen karışım elde etmeye elverişli olmalıdır. Sizin Kalip bu konuda hassasiyet ile durmuş olup müşterine en iyi kalitede ürün sunmaktadır. Ürünler, 1kg lık paketler halinde satılmakta olup ülkemizin her yerine kargolanabilinmektedir.

Ucuz kokulu taş arayan müşterilerimiz içinse ideal fiyatlarda kaliteli ürün sağlayarak müşteri pörtföyümüzü her geçen gün Sizin Kalıp olarak genişletiyoruz. Kokulu taş tozu, kokulu taş koku ve esansı, kokulu taş renklendiricileri gibi kokulu taş yapım malzemelerinden değişik ürünler ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kokulu Taş Kalıpları

Bizi takip etmeye devam edin..

 

 

 

 


DR PASTE Dantel Tozu

DR PASTE Dantel Tozu

16,00 TL
4 boy balon kesici 8 cm

4 boy balon kesici 8 cm

14,00 TL
Oturan Ayıcık Silikon Kalıp

Oturan Ayıcık Silikon Kalıp

14,00 TL
Toptop inci bordür silikon

Toptop inci bordür silikon, pasta bordürü, pasta yapım malzemesi

15,00 TL
Silikon Alfabe Set 3

Silikon Alfabe Set 3 küp alfabe küp harfler

15,00 TL
English Büyük 5 Pencereli Çerçeve

English Büyük 5 Pencereli Çerçeve

70,00 TL
Romantik alfabe set

kalpli alfabe set , kalpli harfler

21,00 TL
Büyük Lale Demeti Silikon Kalıp

Büyük Lale Demeti Silikon Kalıp

21,00 TL

Sizin Kalıp © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır